Üdv néktek drága jó emberek! Ismét egy hosszabb kihagyást követően írok helyzetjelentést. Igazából csak egyfajta beszámoló következik, hogy mi is történt ebben a röpke 2…
Üdv néktek drága jó emberek! Ismét egy hosszabb kihagyást követően írok helyzetjelentést. Igazából csak egyfajta beszámoló következik, hogy mi is történt ebben a röpke 2…