Üdv néktek drága jó emberek! Tekintettel arra, hogy azt ígértem, hogy minden vasárnap este 20:00 után írok, és némi lelkiismeret-furdalást éreztem azért, ha ma nem…
Üdv néktek drága jó emberek! Tekintettel arra, hogy azt ígértem, hogy minden vasárnap este 20:00 után írok, és némi lelkiismeret-furdalást éreztem azért, ha ma nem…